Nasze wyroby

Nasze usługi

Endorfinka to jedyne w Bielsku miejsce z babeczkami i muffinami a poza nimi oferujemy również torty.

Torty

Tworzymy niepowtarzalne, artystyczne torty w stylu angielskim. Cudowne w swoim wyglądzie i wspaniałe w smaku.
Nasze torty powstają na bazie naturalnych składników takich jak prawdziwe jaja, mąka i cukier. Do kremów zaś używamy śmietany, serka mascarpone i owoców. To powoduje, że ich smak jest niepowtarzalny.

Ciasteczka

Naszą pasją są również dekorowane ciasteczka. Zarówno na specjalne okazje jak i na święta. Pieczemy je sami i sami też ręcznie dekorujemy. Zgodnie z Twoimi potrzebami. Potrzebujesz ciastka z logo firmy, albo na specjalną uroczystość? Jesteśmy do dyspozycji.

Babeczki i muffinki

W naszej kawiarni zjesz codziennie świeże, pieczone na miejscu muffiny i babeczki. Realizujemy również zamówienia na babeczki i muffiny. Dodatkowo mogą one być dekorowane specjalnie na Twoje zamówienie. Realizujemy również torty babeczkowe, od małych do dużych.

Torty na specjalne okazje

Czy to tort na roczek, wesele urodziny czy może otwarcie firmy, oddziału a może po prostu chcesz świętować przy kawałku pysznego, naturalnego kawałka tortu. Skontaktuj się z nami a my zrobimy wszystko aby Twoja uroczystość miała wyjątkową oprawę.

Zobacz nasze torty

Słodkie stoły

Oferujemy słodkie stoły czyli aranżacje z całej palety słodkości, ułożone i wyeksponowane tak, aby nie tylko cieszyło podniebienie ale również oko.

Nasze słodkie stoły

Kawa

W lokalu oprócz naszych wypieków oferujemy również kawę, herbatę oraz geeenialną naturalną czekoladę na gorąco. Na miejscu i na wynos.

Kontrola jakości

Nasze smakołyki są przeeepyszne a to dlatego, że są wytwarzane z sercem, pasją i nie zawierają niepotrzebnej chemii. Zresztą, nasze wypieki testujemy na naszych dzieciach. To jest nasz dział Quality.

Kiedy i jak zamawiać?

Prosimy o zamówienia minimum tydzień wcześniej jednak czasem lepiej złożyć zamówienie wcześniej. Ponieważ jesteśmy bardziej pracownią artystyczną niż przemysłową fabryką to nasze możliwości są ograniczone.

Zamówienia można złożyć telefonicznie lub mailowo lub przez formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z Tobą aby doprecyzować wszystkie szczegóły.

Złóż zamówienie

Napisz do nas

Nasze wypieki tworzymy z pasją. Opisz co potrzebujesz i na jaką okazję a my zaproponujemy Ci coś odpowiedniego.

NASI KLIENCI

Współpracujemy z wieloma firmami dostarczając im nasze pyszne słodkości. Oto kilka z nich: